ArzTalep Bültenleri

Martı Otelcilik ve Alışveriş Merkezi Yatırımları Yönetim Danışmanlığı

ArzTalep Bültenleri » Martı Otelcilik ve Alışveriş Merkezi Yatırımları Yönetim Danışmanlığı
share on facebook  tweet  share on google  print  

Martı Otelcilik ve Alışveriş Merkezi Yatırımları Yönetim Danışmanlığı

"ArzTalep Bültenleri" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Martı

Turizm Yatırımları ve Alışveriş Merkezlerine yeni bir boyut getiren Martı Danışmanlık 2000 yılında her biri kendi alanlarında uzman olan Arzu ve Uğur KUTLUÖZEN tarafından kurulmuştur.
 
Martı Danışmanlık, Alışveriş Merkezi alanında; yeni yatırımlar için konsept geliştirme, pazarlama, satış ve kiralama yönetimi ile işletme ve kontrat yönetimleri konularında  hizmet sunmakta ve bu tesislerin tamamlama ve geliştirme yatırımlarında da aynı aşamalar sürecinde yatırımcıya destek olmaktadır. 

Sektörde son 10 yıllık çalışmalar içinde gerçekleşen İzmit Gulfstar, Bursa Zafer Plaza, Köstence Galeria Mall, Marmaris Solaris Plaza ve İstanbul Atamerkez (Maxi City) Alışveriş Merkezleri gibi önemli referanslarına ek olarak halen, Sönmez Holding' e ait Bursa As Merkez Alışveriş Merkezinin işletme geliştirme, yeniden kiralama, yatırım ve pazarlama faaliyetlerine danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
 
Martı Danışmanlık, Oteller ve Tatil Köyleri gibi turizm tesislerinin yatırım düşüncesinden, planlama ve uygulamasına, fizibilitesinden, finansman planına, işletme kadrosunun oluşturulmasından, yabancı işletmeci temaslarına, işletme anlaşmasının yapılmasından, işletme yönetimi hazırlığına kadar geniş bir açı ile yatırım yönetimi hizmeti vermektedir. 
 

Uluslararası  otel zincir firmalarıyla olan yakın temasları ve konu üzerindeki uzmanlığı ile yatırımcılara ait otellerin bu firmaların markaları ile  İşletme Anlaşması veya Franchise yoluyla işletilmesi konusunda bağlantılarını, anlaşmaların yapılmasını ve uygulama desteğini sağlamaktadır.
 
Bu kapsamda halen uluslararası zincirler Corinthia, Maritim, Inter Continental ve  Dedeman gibi otelcilik firmalarının ülkemizde geliştirme danışmanlığını yapmaktadır.
 
Ayrıca İstanbul, Ankara, Antalya, Sakarya ve Kıbrıs' ta bazı Otel ve Alışveriş Merkezi projelerinin yatırım ve işletmeciliği çalışmalarını sürdürmektedir.
 
MARTICOM markası ile uluslararası alanda tanınan MARTI DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.  ülkemizde, Otelcilik ve Alışveriş Merkezleri konularında  hizmet veren az sayıda danışmanlık kuruluşundan birisi olup, kapsamında her iki konuyu bir arada  bulunduran tek firmadır. .

MARTI OTELCİLİK VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YATIRIMLARI
YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Adres : Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:238/8  34730 Göztepe - İstanbul - Türkiye
Tel : +90 - 216 - 302 64 00 (Pbx)
Faks : +90 - 216 - 368 13 08
e-mail : Martı Hotel'e Ulaşın
URL : http://www.martihotelmarketing.com 

Tür : Sektörel Tarih : 30.11.2004
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta
Müşteri hizmetleri
ArzTalep.Com ücretsiz servislerinden memnun musunuz ?
 Evet
 Hayır

9.165 kişi oy verdi.
Sonuçları göster

 • www.e-jett.com
 • www.arztalep.com
 • www.ejett.com
 • www.x37.com
 • www.return.com.tr
 • www.returntechnology.com

  RETURN Bilişim San Tic AŞ
  Tübitak Marmara Araştırma Merkezi (MAM) Teknoloji Geliştirme Bölgesi
  Ofis No : 3-4 Gebze 41470 KOCAELİ
  Tel : +90 - 262 - 642 80 00
 •